poznaj praktyczne warsztaty z facebooka i szkolenie z narzędzi do  promocji 

WARSZTATY I SZKOLENIE

Od lat szkolę przedsiębiorców oraz instytucje publiczne tj. Urzędy Powiatowe, Gminy, Urzędy Miejskie, Uczelnie, Biblioteki, Domy Kultury.

 

Przyszedł czas na rozbudowanie oferty i wzbogacenie mojego portfolio.

 

Obecnie możesz wziąć udział w jednym z trzech warsztatów praktycznych z Facebooka oraz w szkoleniu – Narzędzia do promocji online. 

Trzy szkolenia z Facebooka pokrywają zapotrzebowanie na wielu poziomacH:

1. Facebook Start – warsztat basic dla początkujących

2. Facebook Efektywnie – warsztat intermediate dla średniozaawansowanych

3. Facebook Rozszerzony – warsztat next steps 

 

 

 

 

 

Czy ten warsztat jest dla mnie?

Jeśli zaczynasz tworzyć biznes i nie masz jeszcze fanpage FB to zapraszam na FB Start. Jeśli działasz już na FB i chcesz to przyspieszyć i działać efektywniej – to przyjdź na FB Efektywnie.

Jak zgłosić swoje uczestnictwo?

Wystarczy, że do mnie napiszesz na adres . mail: beata@tyibiznes.com.pl wskazując, które szkolenie Cię interesuje. Aktualne daty znajdziesz na facebook.com/tyibiznes

Czy warsztat może się nie odbyć?

Tak. Nie odbędzie się jeśli nie zbierze się minimalna 4-osobowa grupa. Informuję o tym uczestniczki, które już się zgłosiły z wyprzedzeniem. Zwracam wpłacone pieniądze.

Czy można pracować nad rozwojem fanpage po warsztatach?

Tak oczywiście. Teraz jest to prostsze. Wystarczy, że do ceny każdego szkolenia dodasz 200zł brutto za każdą kolejną godzinę współpracy indywidualnej po warsztacie i będziesz mogła/mógł kontynuować pracę ze mną wyłącznie nad swoim biznesem. Warunkiem jest jej zakup wraz ze szkoleniem. Bez szkolenia godzina indywidualnej pracy ze mną kosztuje 300zł netto. 

MASZ PYTANIE? PISZ!

Pytaj jeśli masz wątpliwości.

Chętnie odpowiem!