O MNIE

Jestem Beata

Od prawie 20 lat zajmuję się marketingiem. Pracowałam w dużych, międzynarodowych korporacjach, ale również w małych, rodzinnych firmach marketingowych czy B2B. Mam szerokie doświadczenie w tym zakresie. Trzy lata temu wciągnął mnie marketing internetowy. Wszystko co można dziś zrobić w sieci dla firm, marek osobisty jest niesamowite! Coraz bardziej mnie to fascynuje, dlatego też zgłębiam tę wiedzę stale, gdyż bardzo dynamicznie się zmienia. Z tym co wiem mogę Ci pomóc zacząć przygodę z online’em a dokładnie z budowaniem Twojej marki online. Jest to długotrwały proces i bardzo ważne jest, by zacząć od solidnych podstaw.

Lubię to co robię. Lubię kiedy klienci widzą pozytywne zmiany w swoich biznesach dzięki naszej współpracy!

Rekomendacje

„Szkolenie (konsultacja indywidualna) prowadzone przez Panią Beatę Tomaszek zrobiło na pracownikach naszego biura bardzo dobre wrażenie. Pani Beata z łatwością stworzyła wokół siebie przyjazną atmosferę dzięki czemu nie było niezręczności ani skrępowania przy zadawaniu pytań. Dynamika spotkania pozwoliła na poruszenie bardzo wielu kwestii. Pani Beata Tomaszek była rewelacyjnie przygotowana do pracy na konkretnym przykładzie naszej firmy. Dodatkowo z łatwością dopasowała zagadnienia do poziomu wiedzy uczestników, dzięki czemu nie musieliśmy skupiać się na znanych podstawach i mogliśmy faktycznie poznawać nowe rozwiązania w prowadzeniu profilu na Facebooku i kampanii reklamowych. Mamy nadzieję spotkać się ponownie z Panią Beatą za jakiś czas by pokazać uzyskane po szkoleniu efekty.”

Beata Mrotek, dyrektor Biura Tłumaczeń Belingua

„Beata super szkolenie! Dużo cennej dla mnie wiedzy. Przetestowałam już Twoją wiedzę w praktyce. Robię już bardzo fajną grafikę w Canva.con na wydarzenia, również tworzę swoje ulotki i plakaty. Moje wydarzenia budzą coraz większe zainteresowanie na FB. Zrobiłam nową stronę www, wszystkie oferty mam odświeżone i uporządkowane Bardzo serdecznie dziękuję Ci za wiedzę, którą się z nami podzieliłaś, uważam że przy tak dużej grupie stanęłaś na wysokości zadania i możesz być z siebie dumna. Polecam wszystkim Twoje szkolenie.”

Anna Appelbaum, Domowa Świetlica

„Beata wspiera mnie w reklamach mojej formy na FB. Od samego początku jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Beatą. Terminowa, słowna i dokładna. Zawsze wcześniej konsultuje ze mna na czym mi zależy, proponuje swoje rozwiazania i przedstawia budżet ze swojej strony. Bardzo rzetelnie ocenia w co warto zainwestować i ile pieniędzy, w co nie, więc mam pełne zaufanie, że nie przepłacę pieniędzy bez sensu… No i co jest dla mnie mega pomocne, to, że sama się przypomina i podaje swoje pomysły na reklamę danego wydarzenia. W moim zabieganym świecie przedsiębiorcy jest to CUDownie pomocne, bo czasami coś mi umknie albo nie pomyślę o jakimś rozwiązaniu, a tu Beata sama do mnie dzwoni i przegadujemy pomysł na to jak usprawnić działanie i marketing firmy… Bardzo to doceniam, a poza tym Beata to CUDowna, pełna miłości i ciepła Dusza, którą bardzo cenie w takim zwykłym, codziennym, ludzkim kontkacie. Wdzięczności za wszystko co od Ciebie dostaję :)”

Julia Marcinowska, CUD Grochów

„Wszystkim polecam konsultacje z Beatą. Solida porcja konkretnych informacji, dostosowanych do indywidualnych potrzeb podana na tacy.”

Natasza Wilk, Plac Francuski

„Miałem okazję rozmawiać z Panią Beatą o marketingu w sieci, pracy nad rozwojem serwisu, pisaniu artykułów poradnikowych. Mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że jest osobą profesjonalnie i rzetelnie podchodzącą do tego, czym się zajmuje w ramach serwisu Ty i Biznes. Polecam!”

Szymon Słowik, Takaoto pro

„Nie doceniałam Facebooka pod kątem biznesowym, dopóki trafiłam na szkolenie Beaty! Bardzo dużo wiedzy i konkretnych wskazówek przedstawionych w prosty i zrozumiały dla każdego sposób. Beata jest bardzo kompetentną specjalistką i polecam każdemu szkolenia i współpracę.”

Izabela Wołyniec-Sobczak @ Coach Kariery, HR Specialist, Personal Branding Manadżer

„Uczestniczyłam w szkoleniu „Jak efektywnie prowadzić oficjalną stronę na Facebooku” i bardzo na nim skorzystałam! Pani Beata to skarbnica wiedzy, dostałam wiele praktycznych wskazówek, które wykorzystuję na co dzień w swojej pracy. Szczerze polecam!”

Sara Kościółek, Facebook Recenzje

„Byłam uczestniczką szkolenia online „Jak promować instytucję publiczną online?” z Panią Beatą Tomaszek. Szkoelnie rzeczowe, szeroko omawiające temat, w przyjaznej atmosferze, zachęcającej do zadawania pytań i dzielenia się swoim doświadczeniem. Bardzo miła i wyrozumiała obsługa podczas dopinania formalności związanych z zapisami.”

Anna Tumidajewicz, Facebook Recenzje

„Bardzo polecam. Szkolenie treściwe i na temat. Spokojnie można by z niego złożyć z dwa-trzy dni zajęć, tylko kto ma tyle czasu… A tak – intensywne parę godzin, mnóstwo notatek, mnóstwo nowych pomysłów i, co najważniejsze, podpowiedź, jak je realizować. Na pewno się jeszcze spotkamy!”

Krzysztof Kamiński, Facebook Recenzje

„Ogrom wiedzy zdobyty w super atmosferze. Wykładowca swoją ogromna wiedzą w przystępny sposób dzielił się nią z uczestnikami. Bardzo dziękuję za super szkolenie.”

Joanna Bieniek, Facebook Recenzje

„Szkolenie organizacyjnie i realizacyjnie na najwyższym poziomie! Pełny profesjonalizm, a przy tym jak sympatycznie :)”

Agnieszka Małasiewicz, Facebook Recenzje